Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browser-ul la CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.
Locuri de munca Angajez personal

Strungar CNC (Programator 3D CAD/Autocad) – SUEDIA

  • Strungar CNC (Programator 3D CAD/Autocad) – SUEDIA

Descriere

Pret efectiv : €2,500.00
Date : noiembrie 11, 2019
Locatie : Targu Mures

Agentia de recrutare IWR cauta – strungar CNC – (programator 3D EdgeCam CAD/CAM) – pentru un angajator din Suedia.

Descrierea jobului: -STRUNGAR CNC-

– Crearea şi editarea programelor CNC (software 3D EdgeCam CAD/CAM);

– Rularea programului CNC pe maşina cu comandă numerică conform instrucţiunilor de operare şi cu specificaţiile tehnice;

– Programare si operare strunguri si freze CNC cu comanda numerica FANUC

– Programare după desen 3D in software EdeCam CAD/CAM

– Măsurarea şi verificarea pieselor si efectuarea de corecții (atunci cand este cazul) folosind instrumente de măsură, conform cerinţelor tehnice;

– Se asigură ca toate produsele executate în proces îndeplinesc condiţiile de calitate şi specificaţiile tehnice;

– Operarea echipamentului CNC;

– Pregatirea materialelor si fiserelor de prelucrare – optimizari paginare in functie de materialele disponibile si corectie erori de desen daca acestea exista;

– Estimare consum de materiale si timp de productie;

– Implicare in proiecte cu solutii tehnice;

– Ocazional, proiectarea de piese pentru prelucrare;

Se asigura:

Training;

Asigurare medicala, cazare la cerere, transport de la cazare la fabrica;

Program de lucru 8 ore de luni pana vineri, cu posibilitate de ore suplimentare;

Contractul este pe perioada nedeterminata;

Salarii incepand de la 2500 euro NET pe luna;

Cerinte:

Muncitori calificati;

Experienta;

Limba engleza nivel mediu obligatoriu;

Pentru mai multe detalii puteti suna la numerele de contact:

077 100-2000 / 077 100-1000

Agentia de recrutare IWR nu percepe comision de intermediere!

Pentru mai multe informatii accesati site-ul companiei noastre www.iwr.ro

Pentru a aplica la acest job va rugam sa completati formularul de pe site-ul nostru, iar unul dintre specialistii nostri va vor contacta in cel mai scurt timp.

Cereri si donatii, lucruri gratis Romania
Adauga un anunt si noi il vom publica pe mai multe site-uri de anunturi si grupuri facebook de anunturi targetate in functie de categorie si/sau judet. Publica un anunt si noi il vom face cunoscut! Alege un pachet de promovare si beneficiezi de cea mai ieftina promovare raport pret-calitate! Adauga anunt pe mai multe site-uri de anunturi sau adauga anunt pe mai multe grupuri facebook de anunturi. Top