Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browser-ul la CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.
Locuri de munca Angajez personal

Responsabil relatii clienti/Responsabil contractare

  • Responsabil relatii clienti/Responsabil contractare

Descriere

Pret efectiv : Lei1.00
Date : noiembrie 11, 2019
Locatie : Târgu Mureș, Romania

Agentia de recrutare IWR cauta – Responsabil relatii clienti/Responsabil contractare

Suntem in căutarea unei persoane dinamice care să contribuie la procesul de dezvoltare al agenției noastre de recrutare.

Responsabilitati:

– Contactarea potentialilor clienti (telefonic si pe e-mail), prezentarea companiei si a serviciilor oferite de companie si incheierea de colaborari cu diversi parteneri externi de pe piata muncii (angajatori, agentii de recrutare si plasare locuri de munca);

– Stabilirea strategiei de contractare in functie de prioritatile societatii;

– Prospectarea pietei in vederea identificarii oportunitatilor;

– Propunerea de strategii pentru atragerea clientilor;

– Promovarea serviciilor oferite de companie.

Candidatul ideal:

– Nivel avansat de limba engleză si nivel mediu de limba germana;

– Cunoasterea limbilor straine suedeza, norvegiana sau daneza constituie avantaj;

– Persoana proactiva, cu abilitati de comunicare, negociere si persuasiune;

– Bune abilități de operare PC;

– Profesionalism și responsabilitate, răbdare;

– Abilitatea de a lucra independent, dar si in echipa;

– Deschis spre o colaborare pe termen lung si dorinta de a se integra;

– Experiența in Telesales/Call center/Vanzari constituie avantaj.

Pentru mai multe informatii accesati site-ul companiei noastre www.iwr.ro

Persoanele interesate pot aplica trimitand CV-ul pe adresa de e-mail: jobs[CENZURAT]iwr.ro

Cereri si donatii, lucruri gratis Romania
Adauga un anunt si noi il vom publica pe mai multe site-uri de anunturi si grupuri facebook de anunturi targetate in functie de categorie si/sau judet. Publica un anunt si noi il vom face cunoscut! Alege un pachet de promovare si beneficiezi de cea mai ieftina promovare raport pret-calitate! Adauga anunt pe mai multe site-uri de anunturi sau adauga anunt pe mai multe grupuri facebook de anunturi. Top