Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browser-ul la CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.
Locuri de munca Caut loc de munca

Operator CorelDraw/Operator Presa Termica

Descriere

Pret efectiv : Lei1,500.00(Fix)
Date : septembrie 4, 2018
Locatie : Sector 4 Berceni

Candidatul ideal:

– detine cunostinte de nivel mediu in programul CorelDraw

– este serios, organizat, punctual

– are memorie vizuala si atentie distributiva

– este sociabil, prietenos si dispus sa lucreze intr-un mediu modern

– este o persoana activa deschisa oricand la noi provocari

Responsabilitati:

– gruparea imprimeurilor in CorelDraw

– taierea acestora la Cutter-Plotter

– aplicarea materialelor pe produse textile la presa termica

– diverse activitati necesare in atelier

Beneficii:

 salariu fix motivant

ore suplimentare platite (in perioadele aglomerate)

bonusuri de performanta

 oportunitatea de a lucra intr-o companie moderna, in plina expansiune, alaturi de o echipa tanara si plina de energie

Cereri si donatii, lucruri gratis Romania
Adauga un anunt si noi il vom publica pe mai multe site-uri de anunturi si grupuri facebook de anunturi targetate in functie de categorie si/sau judet. Publica un anunt si noi il vom face cunoscut! Alege un pachet de promovare si beneficiezi de cea mai ieftina promovare raport pret-calitate! Adauga anunt pe mai multe site-uri de anunturi sau adauga anunt pe mai multe grupuri facebook de anunturi. Top