Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browser-ul la CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.
Locuri de munca Angajez personal

Lucrator Comercial

  • Lucrator Comercial

Descriere

Pret efectiv : Detalii la telefon
Tip : Caut
Date : septembrie 18, 2018
Condiție : Nou
Locatie : Bucharest, Romania

Candidatul ideal

Persoana sociabila, comunicativa, cu sau fara experienta in vanzari directe.

Descrierea jobului

Valeputna, brand premium romanesc, specializat exclusiv in delicatese din peste,ambalate si semipreparate , inaugureaza al doilea magazin in Piata Romana dupa cel din Baneasa Shopping Mall.

Cautam colegi pasionati pentru echipa noastra atat in Baneasa cat si in Piata Romana ,vanzatori, asa ca te invitam alaturi de noi.

Stim ca esti o persoana cu inclinare spre detalii si sociabila si, de aceea, te vei simti ’ca pestele in apa’ alaturi de noi.

Apreciem deopotriva persoanele cu experienta in vanzari directe, insa si pe cei care sunt la inceput de drum, atat timp cat esti animat de dorinta de a fi parte din ceva frumos, bun si apreciat de toata lumea!

Te asteptam degraba in echipa Valeputna!

Contact cv la robertvalentintudor[CENZURAT]gmail.com

telefon 0723678501

Benefici :

Echipa tanara !

Salariul Atractiv !

Posibilitate de avansare !

Program flexibil in ture full time sau part time !

Descrierea companiei

SC Quality Natural SRL este o companie cu actionariat integral romanesc, ce detine o facilitate de prelucrare a pestelui in localitatea Valea Putnei, com Pojorata, judetul Suceava.

SC Quality Natural SRL produce si comercializeaza sub brandul Valeputna, specialitati pe baza de pastrav, fiind furnizorul unui numar important de magazine si restaurante de prestigiu.

Produsele Valeputna respecta cele mai inalte standard de calitate, integreaza, valorifica si inoveaza traditia gastronomica locala, motiv pentru care au fost extrem de apreciate la o multitudine de evenimete de specialitate din Romania, Franta, Spania si China.

PREMII OBTINUTE:

2 Stele de Aur Superior Taste Award acordat Pateului de Pastrav Trutta Dux in anul 2016 de catre International Taste & Quality Institute, cu sediul in Bruxelles.

1 Golden Star Great Taste Award acordat Pastravului Afumat Valeputna in anul 2017 de catre Great Taste UK

Cereri si donatii, lucruri gratis Romania
Adauga un anunt si noi il vom publica pe mai multe site-uri de anunturi si grupuri facebook de anunturi targetate in functie de categorie si/sau judet. Publica un anunt si noi il vom face cunoscut! Alege un pachet de promovare si beneficiezi de cea mai ieftina promovare raport pret-calitate! Adauga anunt pe mai multe site-uri de anunturi sau adauga anunt pe mai multe grupuri facebook de anunturi. Top