Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browser-ul la CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.
Locuri de munca Angajez personal

Infirmier/ă in domeniul medical in marea britanie

  • Infirmier/ă in domeniul medical in marea britanie

Descriere

Pret efectiv : Detalii la telefon
Date : ianuarie 3, 2019
Locatie : Bucuresti

Infirmier/ă in domeniul medical in Marea Britanie – imagine 1 Infirmier/ă in domeniul medical in Marea Britanie – imagine 2

Descriere Domeniu de activitateMedical / FarmacieŢarăAngliaTip jobFull time (normă întreagă)

Denumire loc de muncă​: Infirmier/ă

Contract​: Permanent

Locație​: Marea Britanie

Salarizare​: £8/h ( poate fi mai mare, în

funcție de experiență )

A Step Away Solutions caută momentan

servicii ale infirmierilor care să se alăture și să

lucreze în azilele clienților noștri. Avem birouri

în Milton Keynes ( Marea Britanie ), București

( România ) și suntem pasionați de recrutarea

candidaților ideali într-o gama largă de

sectoare pentru companiile noastre

partenere.

Vă place să aveți grijă de alte persoane și

aveți o inimă mare, capabilă să asiste cu

diligență nevoile unice ale diferiților pacienți?

Aici, la A Step Away Solutions, ne mândrim

cu abilitatea de a recruta cu succes și instrui

cel mai competent candidat pentru locurile de

muncă disponibile în companiile clienților

noștri. Suntem interesați de echilibrul

dumneavoastră între viața personală și viața

profesională și dorim să vă oferim asistență și

formare completă care vă vor permite să

lucrați cu succes imediat după ce vă alăturați

companiilor partenere. Suntem o organizație

uimitoare și vom fi încântați să avem vesti de

la dumneavoastră.

Cerinţe​:

BTEC sau NVQ reprezintă un avantaj.

Practic, suntem interesați de candidații care

au personalități prietenoase, pot comunica

bine și au dorința de a lucra cu oameni de

toate vârstele și din toate mediile. Experiența

medicală anterioară va fi utilă, dar nu

esențială atâta timp cât sunteți dispus să

învățați.

De ce ar trebui să aplicați cu noi

● Oferim programe complete de

instruire și suport

● 28 de zile de vacanță plătită

● Posibilități de promovare

● Asistență în găsirea cazării (facturile și

chiria se vor achita după primirea

salariilor)

● Salarii competitive (majorări bazate pe

experiență)

● Ajutor în obținerea NINo și a unui cont

bancar în Marea Britanie

● Asigurare de viață

Responsabilități​:

Sarcinile dumneavoastră la locul de muncă

includ, dar nu se limitează la următoarele:

● Monitorizarea condițiilor pacientului

prin verificarea temperaturii, a

pulsului, respirației și greutății

● Lucrați cu medici și cu alți profesioniști

din domeniul sănătății în ceea ce privește progresul sănătății pacientului

● Ascultați nevoilor speciale ale

pacienților și acționați în funcție de

aceste nevoi, după caz

● Ajutarea pacienților să se deplaseze

în mediul lor și să se simtă confortabil

în propriile case sau în spital

● Înregistrarea progresului pacientului în

urma fiecărei sesiuni de tratament

Sună asta ca ceva ce poți să faci?

Dacă da, sunați la

0737760546 pentru mai multe detalii.

Asteptam vesti de la tine.

Mult succes!

  1. Nu oferiti avans
  2. Nu platiti produsele inainte
  3. Solicitati livrare cu verificare
Cereri si donatii, lucruri gratis Romania
Adauga un anunt si noi il vom publica pe mai multe site-uri de anunturi si grupuri facebook de anunturi targetate in functie de categorie si/sau judet. Publica un anunt si noi il vom face cunoscut! Alege un pachet de promovare si beneficiezi de cea mai ieftina promovare raport pret-calitate! Adauga anunt pe mai multe site-uri de anunturi sau adauga anunt pe mai multe grupuri facebook de anunturi. Top