Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browser-ul la CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.
Locuri de munca Angajez personal

ECONOMIST

Descriere

Pret efectiv : Lei3,500.00
Date : noiembrie 13, 2018
Locatie : Bucharest, Romania

Companie de Investii Imobiliare – BUCURESTI – angajeaza – ECONOMIST

Contract de munca durata determinata de 2 ani cu posibilitati de prelungire

Candidat ideal:

– absolvent studii economice superioare cu o experienta de minim 2 ani in domeniul economic, care sa poata gestiona activitatea contabila inclusiv intocmirea lucrarilor de inchidere a exercitiului.

Responsabilitati:

– sa asigure organizarea contabilitatii operatiilor de capital, contabilitatii imobilizarilor, contabilitatii stocurilor, contabilitatii tertilor, contabilitatii trezoreriei, contabilitatii cheltuielilor, veniturilor si rezultatelor, contabilitatii angajamentelor si altor elemente patrimoniale, contabilitatii de gestiune in conformitate cu legislatia in vigoare;

– sa raspunda de consemnarea corecta si la timp, in scris, in momentul efectuarii ei, in documente justificative a oricarei operatii care afecteaza patrimoniul societatii si de inregistrarea cronologica si sistematica in evidenta contabila a documentelor justificative in conformitate cu prevederile legale in vigoare;

– sa raspunda de evidenta formularelor cu regim special;

– sa raspunda de respectarea disciplinei de casa, a regulamentului operational de casa si a celorlalte dispozitii privind operatiunile cu numerar;

– sa asigure si sa raspunda de indeplinirea la termen a obligatiilor societatii fata de bugetul statului si terti in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare (declaratii si plati;

– sa intocmeasca lucrarile de inchidere a exercitiului financiar-contabil;

Mediu de lucru corporatist, program full time – 8 h/zi.

Zona de office Pipera, Metrou Aurel Vlaicu.

Pachet salarial motivant in functie de experienta.

Beneficiu – incepand cu luna a patra de la angajare se ofera asigurare medicala ASIROM.

Exista posibilitatea modificarii contractului de munca din durata determinata in durata nedeterminata in functie de competentele salariatului.

Asteptam CV-urile celor interesati la adresa de email: claudia.trandafir[CENZURAT]sif-imobiliare.ro

  1. Nu oferiti avans
  2. Nu platiti produsele inainte
  3. Solicitati livrare cu verificare

Vand apartament

€48,820.00(Fix)

€54,985.00(Fix)

€46,210.00(Fix)

€52,555.00(Fix)
Cereri si donatii, lucruri gratis Romania
Adauga un anunt si noi il vom publica pe mai multe site-uri de anunturi si grupuri facebook de anunturi targetate in functie de categorie si/sau judet. Publica un anunt si noi il vom face cunoscut! Alege un pachet de promovare si beneficiezi de cea mai ieftina promovare raport pret-calitate! Adauga anunt pe mai multe site-uri de anunturi sau adauga anunt pe mai multe grupuri facebook de anunturi. Top