Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browser-ul la CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.
APLICA ONLINE PENTRU UN CREDIT
Locuri de munca Angajez personal

Angajam vorbitori de Limba Italiana! (Call Center)

Descriere

Pret efectiv : Detalii la telefon
Date : noiembrie 14, 2019
Locatie : Bucuresti

Candidatul ideal

Cunosti italiana la nivel avansat ( C1, scris si vorbit)

Esti o persoana sociabila?

Interactionezi usor cu cei din jurul tau?

Esti disponibil pentru program in ture (programul poate fi de zi L-V sau de zi + noapte L-D).

Avem exact ce-ti trebuie! Poti face parte dintr-o echipa tanara si dinamica, in cadrul careia vei avea lucruri de invatat.

Descrierea jobului

Gestionarea apelurilor inbound/outbound din partea/catre clientii care detin diferite produse bancare (POS, aplicatii de Online Banking, carduri debit/credit)

Oferirea de solutii adaptate fiecarei probleme intalnite in conformitate cu procedurile companiei si nevoile clientilor.

Beneficii:

Salariu atractiv

Spor de noapte/weekend

Prima de Craciun in valoare de un salariu brut

Bonuri de masa – 300 de lei

Program flexibil

Cereri si donatii, lucruri gratis Romania
Adauga un anunt si noi il vom publica pe mai multe site-uri de anunturi si grupuri facebook de anunturi targetate in functie de categorie si/sau judet. Publica un anunt si noi il vom face cunoscut! Alege un pachet de promovare si beneficiezi de cea mai ieftina promovare raport pret-calitate! Adauga anunt pe mai multe site-uri de anunturi sau adauga anunt pe mai multe grupuri facebook de anunturi. Top