Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browser-ul la CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.
Locuri de munca Angajez personal

ANGAJAM VOPSITORI INDUSTRIALI

Descriere

Pret efectiv : Detalii la telefon
Tip : Caut
Date : septembrie 12, 2018
Locatie : BRASOV

Staff Temp Ro angajeaza urgent vopsitori industriali pentru client din Franta, producator de vagoane.

Cerinte:

-experienta pe un post similar de minim 3 ani

-cunoasterea specificatiilor tehnice ale vopselurilor

-cunoasterea tehnicilor de aplicare a vopselurilor si pregatire a suprafetei de lucru

-respectarea normelor si specificatiilor clientului

-calitatea de asigurat in sistemul public de pensii din Romania constituie avantaj

Responsabilitati:

– Pregatirea suprafetei de lucru (curatare, slefuire, degresare, decapare)

– Identificarea defectelor

-Pregatirea si aplicarea vopselurilor prin diferite tehnici

-Vopsirea componentelor pentru vagoane (sasiuri. lonjeroane, boghiuri, grinzi, stalpi etc)

-Manipulare pod rulant daca e nevoie (se asigura instruire)

-Respectarea normelor de igiena si securitate in munca

Beneficii:

-Salariu in tara plus diurna (minim 1800Euro net la 8h/zi lucrate)

-Cazare asigurata

-Masini de serviciu

-Asigurare medicala internationala

Persoanele interesate ne pot trimite CV-ul pe adresa recrutare[CENZURAT]stafftemp.ro sau ne

 pot contacta direct la unul din numerele de telefon

Cereri si donatii, lucruri gratis Romania
Adauga un anunt si noi il vom publica pe mai multe site-uri de anunturi si grupuri facebook de anunturi targetate in functie de categorie si/sau judet. Publica un anunt si noi il vom face cunoscut! Alege un pachet de promovare si beneficiezi de cea mai ieftina promovare raport pret-calitate! Adauga anunt pe mai multe site-uri de anunturi sau adauga anunt pe mai multe grupuri facebook de anunturi. Top