Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browser-ul la CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.
Locuri de munca Angajez personal

ANGAJAM TEHNICIAN/INSTALATOR SISTEME SECURITATE

Descriere

Pret efectiv : Lei2,300.00
Tip : Caut
Date : mai 28, 2019
Locatie : București, Romania

Candidatul ideal

– Cunostinte electronice de baza,

– Experienta in instalarea si intretinerea sistemelor de securitate

– Experienta in cablarea sistemelor de curenti slabi

– Abilitati de lucru in echipa, seriozitate, corectitudine

– Disponibilitate deplasari in tara

– Curs tehnician sisteme securitate (constituie avantaj)

– Permis Cat. B (constituie avantaj)

Descrierea jobului

CERINTE

– Pregateste si desfasoara lucrarile de instalare a sistemelor de securitate

– Realizeaza cablajul necesar sistemelor de securitate conform proiect tehnic

– Instaleaza echipamente pentru sistemele de detectie, semnalizare si alarmare la incendii

– Instaleaza echipamente pentru sistemele de detectie si alarmare la efractie, sisteme control acces, sisteme de supraveghere video.

– Pune in functiune echipamentele și sistemele tehnice instalate

– Asigura mentenanta sistemelor instalate

– Asigura service-ul sistemelor instalate

BENEFICII

– Salariu motivant

– Prime in functie de lucrari

office[CENZURAT]helpsecurity.ro

Cereri si donatii, lucruri gratis Romania
Adauga un anunt si noi il vom publica pe mai multe site-uri de anunturi si grupuri facebook de anunturi targetate in functie de categorie si/sau judet. Publica un anunt si noi il vom face cunoscut! Alege un pachet de promovare si beneficiezi de cea mai ieftina promovare raport pret-calitate! Adauga anunt pe mai multe site-uri de anunturi sau adauga anunt pe mai multe grupuri facebook de anunturi. Top