Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browser-ul la CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.
Locuri de munca Angajez personal

ANGAJAM TAPITERI

Descriere

Pret efectiv : Detalii la telefon
Tip : Caut
Date : septembrie 12, 2018
Locatie : BRASOV

Staff Temp Ro angajeaza urgent tapiteri pentru client din Franta.

Candidatul ideal

•Minim 4 ani experienta in tapitare scaune, fotolii, canapele etc

• Dexteritate si atentie la detalii

• Experienta in lucru cu diverse materiale textile

• Limba franceza nu este obligatorie

Descrierea jobului

• Efectuarea tapiteriei diverselor piese de mobilier pentru restaurante, hoteluri, si altele

• Pastrarea ordinii si curateniei la locul de munca

• Realizarea obiectului finit conform normelor si cerintelor

Beneficii Oferite

• Loc de munca stabil

• Contract legal pe termen mediu sau lung

• Cazare asigurata

• Tranport local asigurat

• Un pachet salarial atractiv oferit fara nici o intarziere

• Concediu 24 zile/an

• Orele suplimentare se platesc cu un bonus de 25-50% (In functie de numarul efectuat)

• Asigurare medicala internationala

• Profesionalism, siguranta si respect

Persoanele interesate ne pot trimite CV-ul pe adresa recrutare[CENZURAT]stafftemp.ro sau ne

 pot contacta direct la unul din numerele de telefon

  1. Nu oferiti avans
  2. Nu platiti produsele inainte
  3. Solicitati livrare cu verificare
Cereri si donatii, lucruri gratis Romania
Adauga un anunt si noi il vom publica pe mai multe site-uri de anunturi si grupuri facebook de anunturi targetate in functie de categorie si/sau judet. Publica un anunt si noi il vom face cunoscut! Alege un pachet de promovare si beneficiezi de cea mai ieftina promovare raport pret-calitate! Adauga anunt pe mai multe site-uri de anunturi sau adauga anunt pe mai multe grupuri facebook de anunturi. Top