Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browser-ul la CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.
Locuri de munca Angajez personal

ANGAJAM TAPITERI

Descriere

Pret efectiv : Detalii la telefon
Tip : Caut
Date : septembrie 12, 2018
Locatie : BRASOV

Staff Temp Ro angajeaza urgent tapiteri pentru client din Franta.

Candidatul ideal

•Minim 4 ani experienta in tapitare scaune, fotolii, canapele etc

• Dexteritate si atentie la detalii

• Experienta in lucru cu diverse materiale textile

• Limba franceza nu este obligatorie

Descrierea jobului

• Efectuarea tapiteriei diverselor piese de mobilier pentru restaurante, hoteluri, si altele

• Pastrarea ordinii si curateniei la locul de munca

• Realizarea obiectului finit conform normelor si cerintelor

Beneficii Oferite

• Loc de munca stabil

• Contract legal pe termen mediu sau lung

• Cazare asigurata

• Tranport local asigurat

• Un pachet salarial atractiv oferit fara nici o intarziere

• Concediu 24 zile/an

• Orele suplimentare se platesc cu un bonus de 25-50% (In functie de numarul efectuat)

• Asigurare medicala internationala

• Profesionalism, siguranta si respect

Persoanele interesate ne pot trimite CV-ul pe adresa recrutare[CENZURAT]stafftemp.ro sau ne

 pot contacta direct la unul din numerele de telefon

Cereri si donatii, lucruri gratis Romania
Adauga un anunt si noi il vom publica pe mai multe site-uri de anunturi si grupuri facebook de anunturi targetate in functie de categorie si/sau judet. Publica un anunt si noi il vom face cunoscut! Alege un pachet de promovare si beneficiezi de cea mai ieftina promovare raport pret-calitate! Adauga anunt pe mai multe site-uri de anunturi sau adauga anunt pe mai multe grupuri facebook de anunturi. Top