Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browser-ul la CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.
Locuri de munca Angajez personal

Angajam manipulant marfa

  • Angajam manipulant marfa

Descriere

Pret efectiv : Detalii la telefon
Tip : Caut
Date : octombrie 4, 2018
Condiție : Nou
Garanție : Nu
Locatie : Oradea

Angajam magazioner, manipulant marfa in depozitul central Adix.

Cerinte:

– experienta in post similar si cunostinte in domeniu tehnic (rulmenti, roti si role industriale, lanturi, curele, echipamente de protectie, …)

– persoana ordonata si serioasa

– usurinta in manipularea fizica al marfii si ordonarea produselor pe raft

– cunostinte PC, cunoasterea limbii maghiare constituie avantaj

Responsabilitati:

Asigură gestiunea fizică şi scriptică a stocului de marfă

– primeste in gestiune piese finite/semi-finite , materiale si compozanti

– descarca piesele , materialele primite, le receptioneaza, verifica, eticheteaza si depoziteaza

Introduce marfa în stoc în baza documentelor de intrare

Responsabil cu organizarea depozitului

Asigură mişcarea stocurilor şi expediază marfa către clienţi;

– elibereaza produsele din gestiune pe baza documentelor

– realizarea si expedierea coletelor cu produse

-pregateste produsele pentru livrare / predare

Participare la Inventar periodic

– mentine curatenia si ordinea in gestiune

– alte sarcini trasate de superiorul ierarhic;

Program de lucru: 08:17:00 Luni-Vineri -pauza de masa

Beneficii:

– sistem de salarizare motivant

– bonuri de masa

  1. Nu oferiti avans
  2. Nu platiti produsele inainte
  3. Solicitati livrare cu verificare
Cereri si donatii, lucruri gratis Romania
Adauga un anunt si noi il vom publica pe mai multe site-uri de anunturi si grupuri facebook de anunturi targetate in functie de categorie si/sau judet. Publica un anunt si noi il vom face cunoscut! Alege un pachet de promovare si beneficiezi de cea mai ieftina promovare raport pret-calitate! Adauga anunt pe mai multe site-uri de anunturi sau adauga anunt pe mai multe grupuri facebook de anunturi. Top