Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browser-ul la CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.
APLICA ONLINE PENTRU UN CREDIT
Locuri de munca Angajez personal

Angajam manipulant marfa

Descriere

Pret efectiv : Detalii la telefon
Tip : Caut
Date : octombrie 4, 2018
Condiție : Nou
Garanție : Nu
Locatie : Oradea

Angajam magazioner, manipulant marfa in depozitul central Adix.

Cerinte:

– experienta in post similar si cunostinte in domeniu tehnic (rulmenti, roti si role industriale, lanturi, curele, echipamente de protectie, …)

– persoana ordonata si serioasa

– usurinta in manipularea fizica al marfii si ordonarea produselor pe raft

– cunostinte PC, cunoasterea limbii maghiare constituie avantaj

Responsabilitati:

Asigură gestiunea fizică şi scriptică a stocului de marfă

– primeste in gestiune piese finite/semi-finite , materiale si compozanti

– descarca piesele , materialele primite, le receptioneaza, verifica, eticheteaza si depoziteaza

Introduce marfa în stoc în baza documentelor de intrare

Responsabil cu organizarea depozitului

Asigură mişcarea stocurilor şi expediază marfa către clienţi;

– elibereaza produsele din gestiune pe baza documentelor

– realizarea si expedierea coletelor cu produse

-pregateste produsele pentru livrare / predare

Participare la Inventar periodic

– mentine curatenia si ordinea in gestiune

– alte sarcini trasate de superiorul ierarhic;

Program de lucru: 08:17:00 Luni-Vineri -pauza de masa

Beneficii:

– sistem de salarizare motivant

– bonuri de masa

Cereri si donatii, lucruri gratis Romania
Adauga un anunt si noi il vom publica pe mai multe site-uri de anunturi si grupuri facebook de anunturi targetate in functie de categorie si/sau judet. Publica un anunt si noi il vom face cunoscut! Alege un pachet de promovare si beneficiezi de cea mai ieftina promovare raport pret-calitate! Adauga anunt pe mai multe site-uri de anunturi sau adauga anunt pe mai multe grupuri facebook de anunturi. Top