Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browser-ul la CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.
Locuri de munca Angajez personal

Angajam manager / consilier agentie imobiliara

Descriere

Pret efectiv : Lei0.00(Negociabil)
Tip : Caut
Date : octombrie 9, 2018
Locatie : bucuresti

Descrierea jobului

Ce presupune munca noastra?

– Prospectarea pietei

– Contactarea clientilor

– Dezvoltarea relatiilor cu clientii

– Listare proprietati

– Generare lead-uri

– Calificarea clientilor

– Follow-up inteligent

– Negociere

– Inchidere tranzactii

Candidatul ideal

– Minim 1 an experienta in domeniul imobiliar

-Minim 3 ani experienta in vanzari

– Studii superioare obligatorii

Foarte buna cunoastere a pietei imobiliare si a instrumentelor de marketing necesare atingerii obiectivelor de afaceri;

– Experienta manageriala intr-o agentie imobiliara reprezinta un avantaj;

– Spirit antreprenorial;

-Reprezinta un plus cursuri de specializare in vanzari, negociere, marketing

– Foarte bune abilitati de comunicare verbale si in scris;

– Abilitati de negociere excelente

– Bune abilitati de operare PC;

– Limba Engleza- reprezinta un avantaj

– Atitudine pozitiva

– Implicare permanenta in dezvoltarea echipei

– Dezvoltare personala continua

– Confidentialitate

Castiguri nelimitate raportate la nivelul implicarii

Contact :

E-mail : agentie.imobiliara.imob[CENZURAT]gmail.com

Adresa : Soseaua Pipera nr. 46F, etaj 1, sector 2 (CLADIREA SERICO)

  1. Nu oferiti avans
  2. Nu platiti produsele inainte
  3. Solicitati livrare cu verificare
Cereri si donatii, lucruri gratis Romania
Adauga un anunt si noi il vom publica pe mai multe site-uri de anunturi si grupuri facebook de anunturi targetate in functie de categorie si/sau judet. Publica un anunt si noi il vom face cunoscut! Alege un pachet de promovare si beneficiezi de cea mai ieftina promovare raport pret-calitate! Adauga anunt pe mai multe site-uri de anunturi sau adauga anunt pe mai multe grupuri facebook de anunturi. Top