Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browser-ul la CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.
Locuri de munca Angajez personal

Angajam manager / consilier agentie imobiliara

Descriere

Pret efectiv : Lei0.00(Negociabil)
Tip : Caut
Date : octombrie 9, 2018
Locatie : bucuresti

Descrierea jobului

Ce presupune munca noastra?

– Prospectarea pietei

– Contactarea clientilor

– Dezvoltarea relatiilor cu clientii

– Listare proprietati

– Generare lead-uri

– Calificarea clientilor

– Follow-up inteligent

– Negociere

– Inchidere tranzactii

Candidatul ideal

– Minim 1 an experienta in domeniul imobiliar

-Minim 3 ani experienta in vanzari

– Studii superioare obligatorii

Foarte buna cunoastere a pietei imobiliare si a instrumentelor de marketing necesare atingerii obiectivelor de afaceri;

– Experienta manageriala intr-o agentie imobiliara reprezinta un avantaj;

– Spirit antreprenorial;

-Reprezinta un plus cursuri de specializare in vanzari, negociere, marketing

– Foarte bune abilitati de comunicare verbale si in scris;

– Abilitati de negociere excelente

– Bune abilitati de operare PC;

– Limba Engleza- reprezinta un avantaj

– Atitudine pozitiva

– Implicare permanenta in dezvoltarea echipei

– Dezvoltare personala continua

– Confidentialitate

Castiguri nelimitate raportate la nivelul implicarii

Contact :

E-mail : agentie.imobiliara.imob[CENZURAT]gmail.com

Adresa : Soseaua Pipera nr. 46F, etaj 1, sector 2 (CLADIREA SERICO)

Cereri si donatii, lucruri gratis Romania
Adauga un anunt si noi il vom publica pe mai multe site-uri de anunturi si grupuri facebook de anunturi targetate in functie de categorie si/sau judet. Publica un anunt si noi il vom face cunoscut! Alege un pachet de promovare si beneficiezi de cea mai ieftina promovare raport pret-calitate! Adauga anunt pe mai multe site-uri de anunturi sau adauga anunt pe mai multe grupuri facebook de anunturi. Top