Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browser-ul la CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.
Locuri de munca Angajez personal

Angajam Business Consultant

Descriere

Pret efectiv : Lei0.00(Fix)
Tip : Caut
Date : noiembrie 27, 2018
Condiție : Nou
Locatie : Iasi

Candidatul ideal

Pentru noi ești deja parte din echipă, așa că hai să vorbim despre tine!
Dacă …
– ai studii superioare finalizate,
– ai capacitate de analiza si sinteza,
– ai experienta generala de minim 2 ani,
– iti este usor sa te obisnuiesti cu aplicatii informatice,
– ai aptitudini analitice (gandirea critica, gestionarea resurselor, rezolvarea de probleme),
– ai capacitate de ințelegere a proceselor din cadrul unei organizatii,
– ai cunostiinte de limba engleza, scris si vorbit, minim B2,
– ai bune cunostinte PC (Windows si pachetul Office),
– ești o persoană dinamică, proactivă si ai initiativa,
– ai abilități excelente de comunicare, organizare,
– ai abilități de lucru în echipă, de lucru multitasking,
– esti o persoană disciplinată, meticuloasă, apt/ă să respecti deadline-uri;

Descrierea jobului

Ce responsabilitati vei avea?
– Analiza proceselor de business, prin intalniri la clientul final, lucru in echipa;
– Identificarea si stabilirea fluxurilor de lucru;
– Utilizarea de aplicatii informatice;
– Livrarea cu punctualitate a proiectelor conform termenului stabilit;
– Redactarea documentatiei specifice job-ului conform cerintelor si specificatiilor;
– Asigurarea suportului in activitatea de planificare, de luare a deciziilor si de elaborare a documentatiei in cadrul proiectului;
– Preocupare permanenta pentru autodezvoltare in domeniul sau de activitate, pentru a fi mereu la curent cu noutatile in domeniu;
– Lucru in echipa, proactivitate si creativitate;
– Utilizarea de materiale in limba engleza.

Iata si beneficiile

– training intern;
– salariu pe masura performantelor;
– un mediu atractiv si competitiv;

…zambete si o cafea buna!

Descrierea companiei

Despre InITinvest Consulting
InITinvest Consulting este de 10 ani pe piața serviciilor de consultanță și training, în domeniul afacerilor, atât în sectorul privat, cât și în cel public. Experiența acumulată în dezvoltarea afacerilor și a parteneriatelor strategice cu experți din mediile de interes pentru piața serviciilor pe care le oferim, ne-a determinat sa dezvoltam o echipă dinamică în continuă expansiune.

  1. Nu oferiti avans
  2. Nu platiti produsele inainte
  3. Solicitati livrare cu verificare
Cereri si donatii, lucruri gratis Romania
Adauga un anunt si noi il vom publica pe mai multe site-uri de anunturi si grupuri facebook de anunturi targetate in functie de categorie si/sau judet. Publica un anunt si noi il vom face cunoscut! Alege un pachet de promovare si beneficiezi de cea mai ieftina promovare raport pret-calitate! Adauga anunt pe mai multe site-uri de anunturi sau adauga anunt pe mai multe grupuri facebook de anunturi. Top